Szeretettel köszöntelek a Csók klub-és Szerelem -Szex közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Csók klub-és Szerelem -Szex vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Csók klub-és Szerelem -Szex közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Csók klub-és Szerelem -Szex vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Csók klub-és Szerelem -Szex közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Csók klub-és Szerelem -Szex vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Csók klub-és Szerelem -Szex közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Csók klub-és Szerelem -Szex vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát [Törölt felhasználó] indította 13 éve
Tetszik ?
tetszik ?
100% ..
0% ..
Hozzászólások eddig: 11
Kormányos Béla üzente 12 éve
Nem vagyok prűd!
De akinek a magamutatás miatt kell a nyílvánosság, az indítson, indíttasson külön Web oldalt blogot, ahol önmagáról sorra kiállíthatja szegénységi bizonyítványt. Azt hiszik ezek az emberek, hogy aq közönségesség, a trágárság, a vulgáris megnyivánulás kell ahhoz, hogy felfigyeljenek rá?Bár úgy mondják, szólásszabadság van, de a demokrácia által adott jogokkal nemcsak élni, de visszaélni is lehet!Akinek ez a nyelvezet tetszik a közösséget teljesen semmibe veszi.Csak javaslat! A network működtetői szűrjék meg az ilyen megnyilvánulásokat, kommenteket!
Tisztelettel! Kormányos Béla
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 3 napja a(z) Szopatás fórumtémában:
kedden egy negyvenes szöszi cirmantott le szerdán egy ...
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 5 napja a(z) Szopatás fórumtémában:
pénteken egy török kamionost szoptam le. szonbaton két ...
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 1 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
Csütörötökön egy faszi szopott le de nagggyon
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 1 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
szerdán nem volt szopatás
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 1 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
kedden győrbe szoptattam a venesz krisztikét 60 plusszos ...
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 1 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
hétfőn eggyet szopattam faszit
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 1 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
Pénteken nem szopattam szombaton 3 csajszi szopott le...
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 2 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
csütörtökön szopattam is meg szoptam is
Szotojka Tipi Olasz Herceg írta 2 hete a(z) Szopatás fórumtémában:
szerdán kettőt szopattam egy öreget meg egy 22 évesset
Szotojka Tipi Olasz Herceg új fórumtémát indított: Szopatás
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás